אירועים

תוכנית חודשית לדיירי בית הורים ע"ש "אניטה מילר כהן" חודש  אוגוסט 2019

 

ראשון

שני שלישי רביעי חמישי

שישי

שבת
                                 1                  2 3
 

 

 

   

 

  09:00 קבוצת סריגה עם

פולינה

09:00 אין התעמלות עם יאיר

17:15 ריקודי – עם     עם  פאני

19:30 הרצאה עם שומי שירן על

מופע להקת הפולקלור הטובה

בעולם – "מוסייב"

 

11:00 חוג יוגה עם שולה

16:30 "קפה וינאי"

עם יעקוב וטניה

שבת – שלום

11:00-12.00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

 

 

4 5                      6                      7                         8               9          10                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
09:00  התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר" בגרמנית

17:00 טריוויה עם איריס

19:30 הרצאה עם אייל אופנבך-

"האיש העשיר ביותר

בעידן  המודרני"

09:00 יצירה בכיף

11:15 התעמלות – עם יאיר

17:00  יוגה צחוק עם ריקי

19:30 סרט קולנוע

08:00  ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00   בינגו

19:30  האזנה למוסיקה עם

דיסקים – מיצירות

"פרנץ שוברט"

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 צ'יקונג עם ענת ספיר

19:30 סרט קולנוע

 

09:00 קבוצת סריגה-

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:15 ריקודי–עם  עם ארז

19:30סדרת –טעימות מוזיקליות

שירת ארץ ישראל -"שלישית

גשר הירקון" עם שמוליק צבי

 

 

09:00חוג יוגה-עם שולה

 

שבת – שלום

11:00-12:00

"קפה אניטה"

 

ערב תשעה

באב

 

             11 תשעה באב                    12                      13 14                       15                  16         17
09:00  התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר בגרמנית"

16:15 סדנת כתיבה יוצרת

עם נתנאלה

19:30 הרצאה עם עומרי וייס

לרגל תשעה באב

"בין בית שני לבית שלישי"

עם  עומרי וייס

 09:00 יצירה בכיף

11:15 התעמלות עם יאיר

17:00 משחקי חשיבה -הדס

19:30 סרט קולנוע

 

 

08:00 ציור עם אירית -קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית–קבוצה ב'

17:00 בינגו

19.30 מועדון הסרט הטוב – סרט בלווי הרצאה-עם איריס

לקנר – "צ'אנס אחרון"

 

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00  חוג שירה עם אסתר

17.00 צ'יקונג עם ענת ספיר

19:30 פרלמנט פוליטי

עם משה גוברין

 

09:00 קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00 הרצאה  בסדרת

"אדם ,טבע,סביבה ונוף"התמורות

שישנו את חיינו בעתיד – כיצד

ייראו החיים בשנת 2048כאשר

ישראל תהיה בת 100 עם עופר

19:30 סרט קולנוע

 

09:00 חוג יוגה-עם שולה

 

 

שבת – שלום

 

 

 

12:00 – 11:00

"קפה אניטה"

19:30

ערב שירי

אהבה לכבוד

חג  האהבה

ט"ו באב

עם הצמד

טלי  ואבי

                        18                  19                     20                     21                    22

 

             23 24
09:00 התעמלות עם יאיר

10:15"ארץ עיר בגרמנית"

16:30   תצוגת  –  אופנה

בשילוב עם מופע נערת גומי

אופנת   "אירן – ליין"

לכבוד חג האהבה

 

 

09:00  יצירה בכיף- עם נילי

11:15  התעמלות עם יאיר

16:15סדנת כתיבה יוצרת

עם  נתנאלה

19:30 הרצאה  עם  דניאל

"ויינברגר –

"חידושים בארכיאולוגיה"

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:30 סרט קולנוע

 

 

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 שעה היסטורית עם

דודו דיין –  "ציפורה

ואלכסנדר   זייד"- ביוגרפיה

של  מקום ותקופה

09:00קבוצת סריגה                    עם פולינה

09:00  התעמלות עם יאיר

17:15 ריקודי עם במעגל ועל

כיסאות עם  ארז

19:30 קונצרט לאבוב  ופסנתר

עם אולגה ואיגור

 

 

09:00חוג יוגה עם שולה

 

 

שבת – שלום

 

 

 

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

                    25                    26                   27                    28                   29              30          31
09:00 התעמלות עם יאיר

11:00 "ארץ עיר בגרמנית

17:10 משחקי חשיבה עם הדס

19:30 הרצאה עם הדה  רכניץ

"ההגירות היהודיות מארה"ב"

 

09:00 יצירה בכיף עם נילי

11:15 התעמלות עם יאיר

17:00 סדנת דרמה- קריאת

המחזה "החותנת"

עם  איריס

19:30 סרט קולנוע

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:30 פרלמט פוליטי

עם משה  גוברין

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 צ'יקונג עם ענת ספיר

19:30 מופע מוזיקלי עם

הזמרת לינדה תומר

"שירי  נוסטלגיה"

09:00 קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00 מפגש ספרותי עם יעל מדיני

19:30 הרצאה עם איציק עזרא-

"המודיעין הישראלי והמאבק

בארגוני הטרור"

 

09:00 חוג יוגה  עם

שולה

 

שבת – שלום

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות ובכניסה לחדר האוכל