אירועים

תוכנית חודשית לדיירי בית הורים ע"ש "אניטה מילר כהן" חודש יוני 2018

ראשון

שני שלישי רביעי חמישי

שישי

שבת
              1 2
     

 

 

 

 

 

 

09:00חוג יוגה – שולה

 

 

שבת – שלום

 

 

11:00-12.00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

"חלון פנורמי"

עם ליאונרדו

דיקפריו

3 4 5                  6 7 8 9
09:00 התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר" בגרמנית

11:00 תנ"ך עם יפה

17.00 סדנת דרמה

19:30 הרצאה – "זלמן לבונטין"- האיש שהטביע חותמו בישוב

עם אביבה גרשלר

09:00 יצירה בכיף – עם נילי

11:15 התעמלות – עם יאיר

17.00 משחקי חשיבה עם הדס

 

19:30 סרט קולנוע

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:30 האזנה למוזיקה

 

 

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 חוג צ'יקונג עם אסף

 

 

19:30 פרלמנט פוליטי

עם משה גוברין

 

 

 

09:00 קבוצת סריגה-

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00 סדרת טעימות מוזיקליות – אופרה- "הגרנד אופרות של המזה"ת"  -נבוקו,אאידה,שמשון ודלילה

עם זמר האופרה –גיא מנהיים

19:30 סרט קולנוע

 

09:00חוג יוגה-עם שולה

 

16:00 "קפה וינאי"

 

 

שבת – שלום

 

 

 

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

 

                   10 11 12 13                     14 15         16
09:00 התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר"בגרמנית

11:00 תנ"ך עם יפה

16.15 סדנת כתיבה יוצרת

עם נתנאלה

19.30 מופע מוזיקלי –

שרים ונהנים עם הזמרת

אילנה – חן

 

09:00 יצירה בכיף – עם נילי

11.15 התעמלות עם יאיר

17.00 משחקי חשיבה עם הדס

 

19.30 הרצאה בקולנוע-

"ג'רי לואיס" עם רפי שרגאי

 

08.00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:30 האזנה למוזיקה

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11.00 חוג שירה עם אסתר

17.00 חוג צ'יקונג עם אסף

19.30 סרט קולנוע

 

09:00 קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00 ריקודי – עם במעגל

ועל כיסאות עם ארז

 

 

 

09:00 חוג יוגה-עם שולה

 

 

שבת – שלום

 

12:00 – 11:00

"קפה אניטה"

19:30

קונצרט עם

החצוצרה של

רפי דוידוב –

"החצוצרה

הישראלית"

                  17 18 19 20 21 22 23
09:00 התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר" בגרמנית

11:00 תנ"ך עם יפה

 

19:00 סרט קולנוע

 

09:00 יצירה בכיף- עם נילי

11:15 התעמלות עם יאיר

17:00 יוגה צחוק עם ריקי

19:30 הרצאה –"הצוללת דקר"

עם יהודה הראל

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:00 האזנה למוזיקה

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11.00 חוג שירה עם אסתר

17.00 סדרת –שעה היסטורית עם דודו דיין – "אם תרצו זו

טרגדיה"-סיפור נוגע ללב אודות חייה וגורלה המר של משפחת הרצל(לרגל כ' בתמוז

יום פטירתו של הרצל)

09:00 קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17.00 ריקודי-עם במעגל

ועל כיסאות עם ארז

19.30 "מועדון הסרט הטוב"

עם איריס לקנר

 

 

09:00חוג יוגה עם שולה

 

 

שבת – שלום

 

 

 

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

 

 

24 25 26 27 28 29 30
09:00 התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר" בגרמנית

11:00 תנ"ך עם יפה

16:15 סדנת כתיבה יוצרת

עם  נתנאלה

19:30 הרצאה- טיול לאי   "מקאו"עם ד"ר יוסי נגר

09:00 יצירה בכיף עם נילי

11:15 התעמלות עם יאיר

17:00 מפגש ספרותי עם

יעל מדיני

19:30 סרט קולנוע

 

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:00 האזנה למוזיקה

 

09:00 פלדנקרייז

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 חוג צ'יקונג עם אסף

19:30 קונצרט לפסנתו וכינור עם דימיטרי ויכטלינה גורמן

מוזיקה קלאסית במיטבה

09:00קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00 סדרת אדם,טבע , נוף

וסביבה – "אינדיאנים בצפון

אמריקה" עם הדה רכניץ

19:30 פרלמנט פוליטי-משה

09:00 חוג יוגה עם שולה

 

 

שבת – שלום

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

 

 

 

עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות ובכניסה לחדר האוכל