אירועים

תוכנית חודשית לדיירי בית הורים ע"ש "אניטה מילר כהן" חודש ינואר 2019

ראשון

שני שלישי רביעי חמישי

שישי

שבת
    1 2                        3                  4 5
 

 

 

  08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00ציור עם אירית– קבוצה ב'

17:00     בינגו

19:30 מועדון הסרט הטוב

"בן – חור" אודות ההפקה

המורכבת ביותר בהוליווד

הקלאסית עם איריס לקנר

09:00 פלדנקרייז עם  רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 חוג צ'יקונג עם אסף

19:30 סרט קולנוע-

" סיפורה של אודרי

הפבורן"-חלק שני

09:00 קבוצת סריגה עם

פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:15 ריקודי – עם   עם ארז

19:30 מסיבת ריקודים לכבוד השנה האזרחית החדשה עם אלכס

 

11:00 חוג יוגה עם שולה

16:00 "מוזיקפה"

עם הזמר גידי סיון

שבת – שלום

11:00-12.00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

 

 

6 7 8                    9                           10              11          12                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
09:00 התעמלות עם יאיר

10:15 "ארץ עיר" בגרמנית

11:00 חוג תנ"ך עם יפה

16:15 סדנת כתיבה יוצרת

19:30 סרט קולנוע

 

 

09:00 יצירה בכיף

11:15 התעמלות – עם יאיר

17:00

19:30 האזנה למוסיקה –

הקרנת הופעת מקהלת-

"מיתרי – גבעתיים" בניצוחו

של עמוס מלר באדיבות-

שושנה איוניר

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00   בינגו

19:30 הרצאה עם ניסן גנמור

"שקיעת העולם הערבי במזה"ת"

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 חוג צ'יקונג עם אסף

19:30 סרט קולנוע

 

09:00 קבוצת סריגה-

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00סדרת -אדם, טבע,סביבה

ונוף – "הודו "–שבע האחיות

עם דליה וייס

19:30 פרלמנט פוליטי עם

משה גוברין

 

09:00חוג יוגה-עם שולה

 

שבת – שלום

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

קונצרט עם

זמרת האופרה

אוקסנה

קליברדה-עם הפסנתרנית

פאינה

                        13                14                    15 16                    17                  18         19
09:00 התעמלות עם יאיר

11:00 חוג  תנ"ך  עם יפה

17.00 סדנת דרמה – איריס

19:30 סרט קולנוע

 09:00 יצירה בכיף

11:15 התעמלות עם יאיר

17:00 משחקי חשיבה -הדס

19:30 הרצאה – "נפלאות

מזג האויר" עם צחי וקסמן

 

 

08:00 ציור עם אירית -קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית–קבוצה ב'

17:00 בינגו

19.30 הקונצרט המסופר והמוסבר עם הפסנתרן

אליהו סמאג'דה

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17.00 חוג צ'יקונג עם אסף

19:30 האזנה למוזיקה

עם  דיסקים-

סונטות לכינור מאת שופן

09:00 קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:00 הרצאה בסדרת טעימות

מוזיקליות – "יצירת בלט קומית

במוסיקת שופן " עם גיא באום

19:30 סרט קולנוע

 

09:00 חוג יוגה-עם שולה

 

 

שבת – שלום

 

 

 

12:00 – 11:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

 

                     20               21    ט"ו בשבט                     22                  23              24               25 26
09:00 התעמלות עם יאיר

11:00 חוג תנ"ך עם יפה

17:00 סדר ט"ו בשבט עם

– רוני מופלג עורף הסדר

בלווי הזמר אשר לוי

 

09:00 יצירה בכיף- עם נילי

11:15 התעמלות עם יאיר

17.00 יוגה צחוק עם ריקי

19:30 סרט קולנוע

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:30 פרלמנט פוליטי עם

משה גוברין

 

 

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 שעה היסטורית עם דודו  דיין- "ראש – ירוק"-

האדם,העץ,האגדות

והמיתוסים

19:30 סרט קולנוע

 

09:00קבוצת סריגה                    עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:15 ריקודי עם במעגל ועל

כיסאות עם ארז

19:30 הרצאה- עם איימי שקדי

"מסע  בבורגונדי בעקבות

הצייר גוסטב קורבה"

 

09:00חוג יוגה עם שולה

 

 

שבת – שלום

 

 

 

11:00-12:00

"קפה אניטה"

19:30

סרט קולנוע

     27 –יום השואה הבינלאומי                  28                   29                      30                   31    
09:00 התעמלות עם יאיר

11:00 אין חוג תנ"ך עם יפה

09:00 ביקור חיילים מ"קרקל"

16:15 כתיבה יוצרת עם נתנאלה

19:30 הרצאה עם פרומי שחורי

"טלאי צהוב" סיפורו של סמל

09:00 יצירה בכיף עם נילי

11:15 התעמלות עם יאיר

17:00 משחקי חשיבה עם

הדס שהם

19:30 סרט קולנוע

08:00 ציור עם אירית-קבוצה א'

10:00 ציור עם אירית-קבוצה ב'

17:00 בינגו

19:30 האזנה למוזיקה עם דיסקים-ליאונרד ברנשטיין-"ספור הפרברים" וגרשוין-

"פורגי ובס"

09:00 פלדנקרייז עם רינת

11:00 חוג שירה עם אסתר

17:00 אין חוג צ'יקונג

17:00 מפגש ספרותי

עם יעל מדיני

19:30 סרט קולנוע

 

 

09:00 קבוצת סריגה

עם פולינה

09:00 התעמלות עם יאיר

17:15 ריקודי – במעגל ועל כסאות

19:30 קונצרט לשני כינורות עם

בלה ואלכס ז'לינסקי- ממוזיקה

קאמרית ועד מחזות – זמר

   

עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות ובכניסה לחדר האוכל