אירועים

תכנית חודשית לדיירי בית מוזס חודש אוגוסט 2019       

ייתכנו שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות בכניסה לחדר האוכל

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
בימי ראשון בשעה 10:30 "בוקר של מוסיקה" פתיחות ליצירות גדולות דר' מרים שיר בחדר המוסיקה

28.8.19  בשעה  19:30  מסיבת  סוף הקיץ  בפאב אירי בבית מוזס עם  להקת קטיפה שחורה ועוד….

 

  21.8.19  09:00  מסיבת קיץ לילדי עובדים ודיירים (בריכה, סרט ועוד)

1 2 3
16:30

הסימפוניה השניה  והרביעית של ברהמס בניצוחו של        לאונרד ברנשטין

בהנחיית של יהודית ריקין

 11:00    אקדמוזס

סרי לאנקה

 דויד מתנאי

16:00 קבלת שבת

הדס ומיכאל זליבנסקי

17:30

סרט

"סטיב ג'ונס"

 

4 5 6 7 8 9 10
10:30 בוקר של מוסיקה

פתיחות ליצירות גדולות

17:00

רשמים מצולמים מעמק הלואר פרופ' דויד גליק

19:00  סרט

17:15 צ'יקונג

 

 19:00 הקרנה

ניתן לשנות את חייך עם מחול        ( אנגלית)

 חלק ראשון

17:00מפגש ספרותי עם   רותי רביצקי

 "איתי החיים משחק הרבה" דויד גרוסמן

18:30 ריקודים יווניים

  16:45 לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

17:45 נלמד                           "הליכה נורדית "מישל כהן

19:00 הקרנה

ניתן לשנות את חייך עם מחול     ( אנגלית) חלק שני             

17:00 לקראת ט' באב

חורבן, מוות, אכזריות, סבל נוראי וגלות-

אחריות וצידוק הדין.

שושנה גלצר

 11:00    אקדמוזס

רסיטל לכינור                   יוסף קרומהולץ      (אורח מחו"ל) בנה של יונה יאפו קרומהולץ

16:00 קבלת שבת

שרה ודניאל

17:30 אין סרט

 

20:15  

קריאת               מגילת איכה

בחדר   הרב תכליתי

11   ט' באב 12 13 14 15 16 ט"ו באב 17
17:00

תאורי המקדש באומנות

דר מרגו סטרומזה

 

19:00 סרט

17:15 צ'יקונג

19:00דרך הנשים

נשים בתנ"ך בראי האומנות

רחל ספיר

  אקטואליה

   16:20 עברית

17:30 English

דן ביילסקי

18:30 ריקודים יווניים

16:45לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

17:45 נלמד                           "הליכה נורדית "מישל כהן              

16:30 סדנא

לשזירת פרחים

 בחדר הרב תחומי

19:00 יוצאים                 לגן הסוס בליל ירח מלא

 11:00  אקדמוזס

אמה ברדק אהובתם של דיבוסי ופורה (הקרנה)

16:00 קבלת שבת

גילה אמבר לט"ו באב

10:00

בוקר של אופרה

17:30 סרט

"הווכחנים הגדולים"

18 19 20 21 22 23 24
10:30  (חדר מוסיקה)

 "בוקר של מוסיקה" המשך

16:20 עברית                     מלח' העצמאות-הפלישה                                   

17:30English The war of   independence- invasion

אייל אופנבך

19:00  סרט

17:15 צ'יקונג

19:00

Poetry slam""

שולה, בתה של נטע גל  וחבורתה –             במופע סטנדאפ

17:00

מופע עם

אירנה בקסילופון

18:30

ריקודים יווניים

09:00   מסיבת קיץ בבריכה                       לילדי עובדים ודיירים 16:45לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

17:45 נלמד                           "הליכה נורדית "מישל כהן              

15:00

יוצאים למוזיאון א "י

תערוכה "נוסטלגיה ארץ ישראלית"  של          עדי נס ואלי שמיר

לסיום קפה בחוף הים

 11:00    אקדמוזס

הצגה  קבוצת                שייקספיר בפארק

"מידה כנגד מידה"

16:00 קבלת שבת

שרה וליז קרוגר

17:30

סרט

"אנקת גבהים"

25 26 27 28 29 30 31
16:30 יום הולדת לילידי יולי ואוגוסט

עם רחל ולנשטיין בשירי נחום היימן               19:00 סרט

 

17:15 צ'יקונג

 

17:00

קונצרט

 רחל  פורמן בחליל איתי בגיטרה

 

16:45לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

19:30                     מסיבת  קיץ ,  פאב אירי  בבית מוזס

17:00

משחקי   חברה

רמיקוב ועוד

 11:00    אקדמוזס

16:00 קבלת שבת

הדס ומיכאל זליבנסקי

08:30

תפילה

17:30

סרט

"המועדפת"