אירועים

תכנית חודשית לדיירי בית מוזס חודש יוני 2019

ייתכנו שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות בכניסה לחדר האוכל

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
       2 יום ירושלים 3 4 5 6 7 8 ערב חג
16:30 באולם ירושלים              במאה ה-19                ראובן רוזנפלדר

הרצאה שירה וחידון

19:00 נגיעות יהודיות במוסיקה קלאסית

הווארד מידניק

17:15

צ'יקונג

                              

   19:00 סרט

"זמנים מודרנים"

17:00

רסיטל לפסנתר

מרינה סולודובסקי

 

18:30

ריקודים יווניים

16:45 לימודמהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

 

18:15 יוצאים לוואן ליר

במסגרת סידרת גבולות                            "גבולות הנורמליות"

10:45 נצא לתערוכה במכללת אמונה , ציורים שצוירו לאחר מפגש אישי עם דיירים

17:00

ראג'אסטאן ,                     אזור מדברי בהודו

יורם רוזנפלד

11:00     אקדמוזס

הטנורים הטובים במאה ה-20 (הקרנה)

16:00 קבלת שבת

לכבוד שבועות

שרה וגילה אמבר

16:30         שירה עברית מודרנית בעיקבות                  מגילת רות"

מלכה שקד

9   חג שבועות 10 11 12 13 14 15
        

         08:30 תפילה

20:30 & 17:30 סרט

לנגן מהלב

17:15

 צ'יקונג  

19:00

קונצרט טריו צ'לו כינור ופסנתר                            

20:00 יוצאים להצגה      "אוסלו" (עפ"י הרשמה)

17:00

"תורתו של ניטשה"

פרופ' משה הלברטל

18:30

ריקודים יווניים

10:30 בלובי נחגוג עם העובדים את סיום  הראמאדן

16:45 לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

19:00מבוא למוסיקה, בהנחיית דר' מרים שיר

אקטואליה

16:20 בעברית

17:30 באנגלית

דן ביילסקי

 

19:00

Book club

11:00   אקדמוזס

האיסלאם ומינהגיו

 

16:00 קבלת שבת

הדס מיכאל זליבנסקי

17:30 סרט

"רפסודיה בוהמית"

16 17 18 19 20 21 22
17:00    מציורי קיר                          לכתב העברי הקדום                             דניאל ווינברג

19:00 סרט

19:15 קונצרט באונ' המורמונים

17:15

צ'יקונג                                

19:00 "כוכבי על יהודים במוסיקה"

הווארד מידניק

17:00 מחול הודי

הסברים והדגמה

גרטנר מורני

18:30

ריקודים יווניים

16:45לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

19:00 נלמד                           "הליכה נורדית "                  עם מישל כהן

17:00

"חידונים"

פרופ' מיכאל שטייניץ

19:00( באולם)

הסופרנוס הטובות במאה ה-20 בהנחיית דניאלה טל                  

11:00 אקדמוזס

הבריטונים הטובים במאה ה-20 (הקרנה)

16:00 קבלת שבת

הדס

 

17:30 סרט

"מנה חמה " ארוחה הודית

סרט הודי

23 24 25 26 27 28 29
:2016בעברית

17:30 באנגלית

בודהיזם והינדויזם

יובל גולדפוס

19:00 סרט

12:30 (עפ"י הרשמה)

ארוחה הודית עם נגינה ושירה הודית

17:15 צ'יקונג

 

17:00

ראג'אסטן (המשך) יורם רוזנפלד

 18:30

ריקודים יווניים

16:45לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

19:00מבוא למוסיקה, בהנחיית   דר' מרים שיר

17:00

 מילים וצלילים בשירה העברית המולחנת        גילה אמבר

 

11:00   אקדמוזס

"כשקרישנה פגש   את הבודהה"

דר מרגו סטרומזה

16:00 קבלת שבת

17:30 סרט

"גשר ווטרלו"

30 *שיעורי ביליארד בהדרכתו של טופיק בקבוצות של עד 5 משתתפים, לוח זמנים יפורסם על לוחות המודעות.

*ביום שני 12.6.19 בשעה 10:30 בלובי נחגוג את סיום חודש צום הרמאדן עם העובדים .

*ביום רביעי 19.6.19 בשעה 19:00 נפתח בסידרת שיעורים להליכה נורדית                                                    עם מדריכה מוסמכת הגב' מישל כהן. למי שיש מקלות מוזמן להביא, עד 10 אנשים ניתן יהיה להשאיל.

נסיים את החודש בטעם, ניחוח, צליל ודעת מהודו

16:30

יום הולדת

לילידי

חודש מאי וחודש יוני

 19:00 סרט