אירועים

תכנית חודשית לדיירי בית מוזס חודש נובמבר 2018 חודש וצפון אפריקה בבית מוזס תרבות מורשת מוסיקה ואוכל

 עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות בכניסה לחדר האוכל

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
        1 2 3
 .7.11.18 יום רביעי 10:00 יוצאים לתערוכת החמסות במוזיאון האיסלאם

18.11.18 בשעה 10:00 יוצאים למרכז מורשת יהדות צפון אפריקה ברח דויד המלך ירושלים

8.11.18 יוצאים ליד ושם ליום עיון לזכר ליל הבדולח

14.11.18 בשעה הזמנה לטקס הענקת פרס לאגי משעול מהאוניבריטה העברית ילווה בהרצאה של אריאל הירשפלד

21.11.18 בשעה 20:00 מופע מחול " רעש לבן " להקת ורטיגו ותזמורת המהפכה בתאטרון ירושלים

  17:00 להקת הבלט הרוסית, להקה ששינתה את עולםהאומנות גיא באום 11:00 פתיחת תערוכת עבודות פסיפס                               של ריטה טייכלר (בלובי)

16:00 קבלת שבת

שרה גידי ורוסו

08:30 תפילה

 17:30

סרט

דלתות מסתובבות

4 5 6 7 8 9 10
11:00 סרט דוקומנטרי על חייה של לאה גולדברג עם כתוביות באנגלית באולם

17:00 לזיכרו של יצחק רבין

" רבין במילותיו שלו" סרט

19:00 סרט

דלתות מסתובבות

17:00

רסיטל לפסנתר

מרינה סולודובסקי

17:00יהדות וציונות בצפון אפריקה

אשר כנפו חוקר ומשמר את המורשת הצפון אפריקאית של היהודים בארץ ובמרוקו

 18:30 ריקודים יווניים

   10:00

יוצאים לתערוכת החמסות במוזיאון האיסלאם

16:45 לימוד מהתנ"ך              

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנג')       19:00 book club

09:00

יוצאים ליד ושם יום עיון לזכר "ליל הבדולח"  

עפ"י הרשמה

       16:30 סדנא לפסיפסים

10:30 אקדמוזס

אלפרד היצקוק היה ותיעד את שיחרור ברגן בלזן בסרט.                   בהנחית תמר לנדאו

16:00 קבלת שבת

הדס ומיכאל זליבנסקי

17:30

 סרט הדירה

 19:30

שירים מבית אמא בהנחית אליעזר לב ציון

11 12 13 14 15 16 17
17:00

עדות ועדויות              מהרי האטלאס

מוש תורג'מן

19:00 סרט הדירה

17:00

פיוט מזרחי, כולל הדגמות (הרצאה)

חיים פסחוב

12:30 ארוחה מרוקאית  לדיירי הבית

16:20 אנגל' 17:30 עבר                                     אקטואליה דן ביילסקי

18:30ריקודים יווניים

16:45

לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

17:00חידונים    פרופ' מיכאל שטייניץ

19:00  פרגינט בהנחיתה של יהודית ריקין

 10:30 אקדמוזס

סאלח פה זה ארץ ישראל פרק א' וב'

16:00 קבלת שבת

שרה ודניאל

10:00 הקרנת אופרה

סימון בוקנגרה ורדי

 17:30 סרט

מאחורי המספרים

18 19 20 21 22 23 24
10:00 יוצאים למרכז מורשת יהדות צפון אפריקה

17:00  סדנת פסיפסים

19:00 סרט

19:30 יוצאים לקונצרט טריו לויולה צ'לו ופסנתר

17:00

מופע של נטע אלקיים

בליווי עמית חי כהן

חוזרת למקורות ושרה במרוקאית

17:00

אומנות מוסלמית ואומנות יהודית במרוקו

דר' מרגו סטרומזה

18:30ריקודים יווניים

16:45לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

20:00 מופע מחול      "רעש לבן"  להקת ורטיגו ותזמורת המהפכה בתאטרון ירושלים

16:20 עברית                   17:30 אנגלית

מועמר קאדאפי- סיפורו של המדריך העליון

אייל אופנבך                  

 10:30 אקדמוזס

סאלח פה זה ארץ ישראל פרק ג' וד'

16:00 קבלת שבת

ירדנה ודניאל קולבן

17:30

סרט

"דימונה טוויסט"

25 26 27 28 29 כ"ט בנובמבר 30  
16:30                           יום הולדת לילידי           חודש נובמבר

19:00

סרט "דימונה טוויסט"

17:00מופע פסנתרן וזמרת מאוסטריה תרומתה של השגרירות האוסטרית

19:00 מועדון הספר הטוב עם רותי רביצקי הספר                      ארבעה בתים וגעגוע/ אשכול נבו

17:00

תרבות הברברים

יורם רוזנפלד

 

 18:30ריקודים יווניים

16:45

לימוד מהתנ"ך

טוביה גרא  (בעברית)

דר' דיאנה ליפטון (אנגל')

19:00

מועדון הסרט הטוב

17:00

הבזקי מצלמה בפלשתינה 1911-1947

רחל נחושתאי

 

11:00 אקדמוזס

20 שנה למותה           של נחמה הנדל          מפגש בנוכחות בעלה ילדיה וידידה, ישראל דליות

16:00 קבלת שבת

הדס ומיכאל זליבנסקי