דבר המנהל

קיבלתי על עצמי את הכבוד הרב הכרוך בהתמנות למנהלת בית הורים ע"ש זיגפריד מוזס בירושלים. אספר קצת על עצמי;  נולדתי בירושלים לאבא רופא ולאמא מורה ללשון ולמקרא, ובילדותי התגוררתי בקיבוץ רמת רחל ובהמשך עברנו לירושלים. בהשכלתי אני בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים (מהשנים 2002 ו-2005 בהתאמה), ולאור העניין המקצועי והאישי שלי בניהול משא ומתן עברתי גם לימודי גישור ואני מגשרת מוסמכת של לשכת עורכי הדין מאז שנת 2005. בתפקידי הקודם הייתי היועצת המשפטית של חברת מעונות הורים ושל ארגון יוצאי מרכז אירופה ועסקתי רבות  בנושא הרגולציה בדיור המוגן, כך הכרתי ולמדתי להעריך את פעילותה של חברת מעונות הורים, ארגון יוצאי מרכז אירופה והמפעל היוצא מן הכלל לעזרה הדדית. הגעתי לתפקיד ניהול בית ההורים כשלנגד עיני המטרה להפעיל בית חם ותומך הנותן תשומת לב אישית לכל דייר/ת ומציע פעילות תרבותית וחברתית מגוונת. מלבד השאיפה הכללית שלי להגיע ככל האפשר למיצוי יכולות בעבודה, שלי ושל הצוות מסביבי, הרי שבמקום המסוים הזה נלווית לשאיפה הכללית גם כוונה מיוחדת ותחושת שליחות. אני מבקשת לחפש ולאתר את טובת הדיירים, נשים וגברים שידעו חיים של פעילות, יוזמה, קריירה, גילויים והצלחות, ולהשקיע בטובתם ולמען רווחתם מחשבה, כוחות ומאמצים.

באופן טבעי, בשל הכשרתי המשפטית ועבודתי המקצועי רבת השנים אני פועלת ליישום ולעריכת השינויים הנדרשים מהחקיקה הרלבנטית (בכללה חוק הדיור המוגן, חוק זכויות החולה, חוק החולה הנוטה למות) וזאת לרווחת דיירי הבית, אורחיו ומבקריו.

ברור שעליי עוד הרבה ללמוד: על הדיירים, על הבית ועל העובדים ועבודת הצוות. אני לומדת. מהיום הראשון אני רואה את העבודה הנעשית בבית, יום – יום שעה – שעה, ואני מעריכה את מסירות העובדים בכלל האגפים והמחלקות ומכבדת את ניסיונם העשיר.