אירועים

תוכנית חודשית לדיירי בית פנחס רוזן חודש מרץ  2020

ראשון

שני שלישי רביעי חמישי

שישי

שבת
1 בחירות – שבתון      2 3 4 5 6 7
09:00  ציור – איריס יערי

11:15  התעמלות – אלה

18:00  ארוחת ערב

19:00  זוג או פלייבק

מופע ליום המשפחה

מנחה: נועה רוט

09:00  תנועה ומוסיקה – בוטל

09:30  הידרוטרפיה-ימית-בוטל

10:00  יציאה לקניון גבעתיים

10:00  מתיחות – אילנה – בוטל

16:30  הרצאה

"ספיישל אוסקר"

מרצה: איריס לקנר

19:20   משחקי חברה

09:30  תיאטרון פלייבק – נועה

11:30  התעמלות – חמוטל-בוטל

11:30  מופע לפורים – גן צבעוני

16:30  סרט

19:00 פטאנק

09:00 אמנות – רות

10:00 סדנא לפורים – לירון

11:00 צ'י קונג – ענת

16:30 אקטואליה

מרצה: ניסן גן מור

08:30  אימון גופני – עפרה

09:00  חוג יצירה – דיתה

10:30  התעמלות – אלה

11:30  חוג זמר – אסתר

16:30  רסיטל לפסנתר

פסנתרן: טל זילבר

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

11:00 התעמלות– אילנה

11:00 מפגש מוסיקלי

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 מנחת שבת

מנחה: דניאל ויינברגר

 

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט

יום האישה הבינלאומי   8 תענית אסתר       9 פורים              10 שושן פורים      11 12 13 14
09:00 ציור–איריס יערי-בוטל

11:15 התעמלות – אלה

16:30 קונצרט מוסבר

"נשים מלחינות"

כנרת: חיה לבני

 

09:30  הידרוטרפיה – ימית

10:00 מתיחות – אילנה

11:00 חוג מקרא – מירה

16:30 הרצאה

"פמיניזם למרגלות המעיין –

הסרט "מים ואהבה" ליום האישה הבינלאומי

מרצה: עמי רוניס

19:20 משחקי חברה

09:30 תיאטרון פלייבק – בוטל

10:00 התעמלות לפורים-חמוטל

11:00 מופע לפורים

"הקרקס הרוסי"

12:30 סעודת פורים

16:30 קריאת המגילה

יקיר דוד – חב"ד וחלוקת משלוחי מנות

19:00 פטאנק

09:00 אמנות – רות

11:00  צ'י קונג –ענת

16:30 "סיפור המגילה –

סיפור טלנובלה"

מרצה: עמרי וייס

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 משחקי חשיבה לשימור הזיכרון – אסתר שרון

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

11:00 התעמלות– אילנה

11:00 מפגש מוסיקלי

17:00 פרשת השבוע

פרשת "כי תשא"

מנחה: ישראל שילר

19:30 שירים לשבת בהנחיית אסתר

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט

15 16 17 18 19 20 21
09:00  ציור – איריס יערי

11:15  התעמלות – אלה

16:30  ערב זמר

זמר: אפרים טטרואשוילי

 

09:00  תנועה ומוסיקה – איציק

09:30  הידרוטרפיה – ימית

10:00  מתיחות – אילנה

10:00  יציאה לקניון גבעתיים

16:30  הרצאה

" סודות וכוחות הצבע בפירות וירקות"

מרצה: עינת מזרחי

19:20  משחקי חברה

09:30  תיאטרון פלייבק – נועה

11:30  התעמלות – חמוטל

15:30  ימי הולדת לילידי מרץ

16:30  סרט

19:00 פטאנק

09:00 אמנות – רות

11:00 צ'י קונג – ענת

19:30 הרצאה

"גשרים מפורסמים  בהיסטוריה"

מרצה: בועז שרון

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה

"בלט בקולנוע" קטעי בלט מתוך המסך הגדול"

מרצה: גיא באום

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

11:00 התעמלות– אילנה

11:00 מפגש מוסיקלי

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 מנחת שבת

מנחה: דניאל ויינברגר

 

 

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט

22 23 יום המעשים הטובים     24 25 26 תחילת שעון קיץ    27 28
09:00  ציור – איריס יערי

11:00  בינגו בלובי

עם תלמידי בי"ס רמת חן

11:15  התעמלות – אלה

16:30  הרצאה מוסיקלית

"הסימפוניה השישית של צ'ייקובסקי"

מרצה: רועי עלוני

 

09:30  הידרוטרפיה – ימית

10:00  מתיחות – אילנה

10:15  יציאה להצגה בבית צבי

11:00 חוג מקרא – מירה

16:30   הרצאה

"אריזונה – ערים ונופים"

מרצה: יוסי שילוח

19:20  משחקי חברה

 

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30  פעילות בלובי

עם עובדי בנק הפועלים

מנחה: מירה פרלשטיין

19:00 פטאנק

09:00 אמנות – רות

11:00 לדבר שיר–ברכה סטוק

11:00 צ'י קונג – ענת

16:30 הרצאה

"יפה ירקוני " – חלק א'

מרצה: דורי חן

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30  קונצרט  טרמינולוגיה

מנגן: יוסי טנאי והטרמין

בתכניתו : מוסיקה מהסרטים

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז-בוטל

09:30 שישי בכייף

"רפסודיה  בשניים"

11:00 התעמלות- בוטל

11:00 מפגש מוסיקלי -מבוטל

17:00  פרשת השבוע

פרשת "ויקרא"

מנחה: ישראל שילר

19:30 שירים לשבת בהנחיית אסתר

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט

 

 

29 30 31        
09:00 ציור–איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה  מוסיקלית

"רחש המים ויפי הגלים"

מרצה: יעל לביא

 

09:00  תנועה ומוסיקה – איציק

09:30  הידרותרפיה – ימית

10:00 מתיחות – אילנה

16:30 הרצאה

"תל אביב בקולנוע"

מרצה: רון פוגל

19:20 משחקי חברה

09:30 תיאטרון  פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט

19:00 פטאנק

       

עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות בכניסה לחדר האוכל