אירועים

תוכנית חודשית לדיירי בית פנחס רוזן חודש נובמבר 2018

ראשון

שני שלישי רביעי חמישי

שישי

שבת
        1 2 3
        08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 משחקי חשיבה

מנחה: אסתר שרון

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 מנחת שבת

מנחה: דניאל ויינברגר

 

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט וידאו

4 5 6 7 8 ליל הבדולח       9 10
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה

"מאחורי סורג ובריח – הצצה לאוצרות המדינה"

מרצה: דניאל ויינברגר

 

10:00 מדיטציה בתנועה – אסף

11:00 חוג מקרא – מבוטל

16:30 הרצאה

"ג'ון די. רוקפלר – סיפורו של האיש העשיר בהיסטוריה"

מרצה: עו"ד אייל אופנבך

19:20 משחקי חברה

 

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 אסיפת דיירים

 

09:00 מלאכת יד–ריקי

11:00 כתיבה יוצרת – ברכה סטוק

11:00 אנגלית 1  – אושר

16:30 הרצאה

"וושינגטון – צפון מערב ארה"ב – מדינת ירוק העד"

מרצה: יוסי שילוח

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה

"ליל הבדולח כנקודת מפנה"

מרצה: עומרי וייס

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

17:00 פרשת השבוע

פרשת "תולדות"

מנחה: ישראל שילר

19:30 שירים לשבת בהנחיית אסתר – מבוטל

 

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט וידאו

11 12 13 14 15 16 17
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 דואט לכינור וויולה

"מבאך ועד בארטוק"

חיה לבני – כינור

יובל קמינקובסקי – ויולה

 

09:00   תנועה ומוסיקה – איציק

10:00   יציאה לקניון גבעתיים

10:00 מדיטציה בתנועה-אסף

16:45 הרצאה

"מבצעי חיל הים על חוט השערה

מרצה: גדעון מיטשניק

19:20 משחקי חברה

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט וידאו

 

09:00 מלאכת יד – ריקי

11:00 אנגלית 2 – אושר

16:30 רסיטל לפסנתר

פסנתרן: טל זילבר

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

15:30 ימי הולדת לילידי נוב'

16:30 הרצאה

"האם הרוצח חף מפשע"?

מרצה: צביקה קרוכמל

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 מנחת שבת

מנחה: דניאל ויינברגר

 

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט וידאו

18 19 20 21 22 23 24
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה

"שייקה אופיר – השוטר אזולאי"

מרצה: עמי רוניס

10:00   מדיטציה בתנועה – אסף

11:00   חוג מקרא – מירה

16:30   הרצאה

"מי אתה מיכ'ל הלפרין"?

מרצה: שמואל אייל

19:20 משחקי חברה

 

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט וידאו

 

09:00 מלאכת יד – ריקי

11:00 לדבר שיר–ברכה סטוק

11:00 אנגלית   1 – אושר

16:30 הרצאה

"השוטרים המפורסמים ביותר"

מרצה: בועז שרון

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה מוסיקלית

"ציפורים במוסיקה"

מרצה: יעל לביא

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז-רות

17:00 פרשת השבוע פרשת "וישלח"

מנחה: ישראל שילר

19:30 שירים לשבת בהנחיית אסתר

 

10:00-12:00

"קפה רוזן"

 

19:15

סרט וידאו

 

 

25 26 27 28 29 30  
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה

"נפלאות והפרעות מערכת השתן"

מרצה: עינת מזרחי

 

09:00 תנועה ומוסיקה – איציק

10:00 סדנא לחנוכה – כלנית

10:00 מדיטציה בתנועה – אסף

16:30 מפגש ספרות

"הקדמה קצרה לסופעולם של הדר תירוש"

מרצה: גלי צימרמן

19:20 משחקי חברה

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט וידאו

 

09:00 מלאכת יד – ריקי

10:00 סדנא לחנוכה – כלנית

11:00 אנגלית 2 – אושר

16:30 הרצאה

"תרבות נבטית בא"י"

מרצה: עפרה ברזק

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה מוסיקלית

"אידית פיאף – זמרת השנסון הצרפתי"

מרצה: דורי חן

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 פרשת השבוע

פרשת: "וישב"

מנחה: ישראל שילר

 

 

עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות בכניסה לחדר האוכל