תוכנית חודשית לדיירי בית פנחס רוזן חודש מאי 2018

 

ראשון

שני שלישי רביעי חמישי

שישי

שבת
    1 2 ל”ג בעומר          3 4 5
    09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט וידאו

19:00 פטאנק

09:00 מלאכת יד – ריקי

18:00 מסיבת ל”ג בעומר

שירה ונגינה: הצמד טלי ואבי

19:00 פטאנק – מבוטל

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה  – דורי חן

“סיפורי ראשית ת”א” – ב’

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז- בוטל

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 פרשת השבוע

פרשת “בהר”

מנחה: ישראל שילר

 

10:00-12:00

“קפה רוזן”

19:15

סרט וידאו

6 7 8 9 10 11 12
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה

“פסטיבלים של אביב”

מרצה: יוסי שילוח

19:00 פטאנק

 

10:00 מדיטציה בתנועה – אסף

11:00 חוג מקרא – מירה-מבוטל

16:30 הרצאה

“פטר הגדול – מייסד רוסיה המודרנית”

מרצה: עו”ד אייל אופנבך

19:20 משחקי חברה

 

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט וידאו

19:00 פטאנק

09:00 מלאכת יד – ריקי

11:00 כתיבה יוצרת – ברכה סטוק

16:30 משחקי חשיבה

בהשתתפות דיירים וצוות

מנחה: ליאור קזולה

19:00 פטאנק

 

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

19:30 מופע הרכב קולי

“soul  לה סי”

מנצח: איתי לב

09:00 פלדנקרייז – רות

17:00 מנחת שבת

מנחה: דניאל ויינברגר

19:30 שירים לשבת בהנחיית אסתר

 

10:00-12:00

“קפה רוזן”

19:15

סרט וידאו

יום ירושלים       13 14 15 16 17 18 ערב שבועות
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה

“לכבוד יום ירושלים”

מרצה: עפרה ברזק

19:00 פטאנק

 

09:00 תנועה ומוסיקה – איציק

10:00 יציאה לקניון גבעתיים

10:00 מדיטציה בתנועה-אסף

16:30 רסיטל לפסנתר

פסנתרן: טל זילבר

19:20 משחקי חברה

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות – חמוטל

16:30 סרט וידאו

19:00 פטאנק

09:00 מלאכת יד – ריקי

16:30 הרצאה מוסיקלית

“הקונצרט לפסנתר של גריג”

מרצה: יעל לביא

19:00 פטאנק

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה – טניה רמניק

“עולם הולך ונעלם-מיקרונזיה

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז – רות

16:00 מוסיקפה בהנחיית אסתר

17:00 פרשת השבוע

פרשת “במדבר”

מנחה: ישראל שילר

 

 

10:00-12:00

“קפה רוזן”

19:15

סרט וידאו

שבועות           20 21 22 23 24 25 26
17:00 קונצרט לשבועות

“וחג שבועות תעשה לך”

כנרת: חיה לבני

19:00 פטאנק

10:00   מדיטציה בתנועה – אסף

11:00 חוג מקרא – מירה

16:30   מפגש ספרות

“פרחים לגב’ האריס”

מרצה: גלי צימרמן

19:20 משחקי חברה

 

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות–חמוטל-מבוטל

16:30 סרט וידאו

19:00 פטאנק

09:00 מלאכת יד – ריקי

11:00 לדבר שיר–ברכה סטוק

16:30 קונצרט

“מופע החצוצרה הישראלית”

חצוצרן: רפי דוידוב

19:00 פטאנק

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 הרצאה

“הצווארון הלבן”

מרצה: גילי בר דוד

19:30 נפגשים בפינת התה

09:00 פלדנקרייז-רות

17:00 מנחת שבת

מנחה: דניאל ויינברגר

19:30 שירים לשבת בהנחיית אסתר

 

10:00-12:00

“קפה רוזן”

19:15

סרט וידאו

 

 

27 28 29 30 31    
09:00 ציור – איריס יערי

11:15 התעמלות – אלה

16:30 הרצאה

“שמנים ושומנים”

מרצה: עינת מזרחי

19:00 פטאנק

 

09:00 תנועה ומוסיקה – איציק

10:00 מדיטציה בתנועה – אסף

16:30 הרצאה

“ירושלים של מטה – בעקבות החפירות החדשות”

מרצה: דניאל ויינברגר

19:20 משחקי חברה

09:30 תיאטרון פלייבק – נועה

11:30 התעמלות–חמוטל-מבוטל

16:30 סרט וידאו

19:00 פטאנק

09:00 מלאכת יד–ריקי – מבוטל

16:30 מופע

“שירי מלחמת העולם השנייה עם עודד נגבי וסיפור הקרב על נגבה מזווית אישית”

שירה ונגינה: שחר שומן

19:00 פטאנק

08:30 אימון גופני – עפרה

09:00 חוג יצירה – דיתה

10:30 התעמלות – אלה

11:30 חוג זמר – אסתר

16:30 אקטואליה

מרצה: ניסן גן מור

19:30 נפגשים בפינת התה

   

עשויים לחול שינויים בתוכנית – יש לבדוק את ההודעות המתפרסמות מידי שבוע על לוח המודעות בכניסה לחדר האוכל